„Kaunastic Business“ renginiai

„Kaunastic Business“ renginiai – tai iniciatyva, kviečianti Kauno tarptautinio ir vietinio kapitalo verslo bendruomenę į įvairaus formato susitikimus, organizuojamus kartu su partneriais. 2017 metais suburta bendruomenė tuo metu pavadinta „International Business Community of Kaunas“ (IBCK) vardu, 2022 m. pakeitė savo pavadinimą į „Kaunastic Business“ iniciatyvą. Šis žingsnis žengtas dėl kasmet besiplečiančio renginių tematikos spektro bei didėjančios dalyvių auditorijos.

 

 

Kas keletą mėnesių vykstančių nemokamų „Kaunastic Business“ renginių metu, atviriems pokalbiams ir diskusijoms  suburiami mieste veikiančių tarptautinių ir vietos kapitalo verslų, mokslo, savivaldos įstaigų atstovai bei įvairūs socialiniai partneriai. Čia jie turi galimybę diskutuoti apie priemones, kurios šiandien ir netolimoje ateityje leistų toliau gerinti bendrąją investicinę aplinką Kaune. Taip pat dalintis gerosiomis patirtimis bei ieškoti sprendimų iššūkiams, su kuriais susiduria verslas mieste. Ir žinoma, renginiuose plėsti turimų kontaktų tinklą.

Naujausios žinios apie Kauno plėtrą,
pokyčius ir čia vykstančius projektus
Įsiliejimas į modernaus Kauno
verslo bendruomenę
Pranešimai aktualiausiomis temomis
Erdvė diskusijoms ir bendroms iniciatyvoms
Dalijimasis patirtimi

Periodiškai vyksiančiuose susitikimuose, renginių dalyviai ne tik turi progą praplėsti savo turimą kontaktų tinklą, tarpusavyje diskutuoti apie verslui ir miestui aktualias problemas, tačiau ir išgirsti tikslinius pranešimus bei diskusijas aktualiomis Kauno plėtros, verslo aplinkos, talentų ir kitomis investicinės aplinkos temomis.

 

Ankstesni „Kaunastic Business“ renginių video įrašai:

 

 

 

 

„Kaunastic Business“ partneriai ir draugai:

Susisiekite

Jeigu ir Jus domina galimybė sudalyvauti „Kaunastic Business“ renginiuose, turite klausimų, idėjų, pasiūlymų arba galite pasidalinti verslui Kaune aktualiomis naujienomis, kviečiame susisiekti el. paštu business@kaunasin.lt.

Džaugiamės,
kad užsukote į Kauną!

Pasirinkite Jus dominačią sritį: