„Kaunastic Business“ renginiai

„Kaunastic Business“ renginiai – tai iniciatyva, kviečianti Kauno tarptautinio ir vietinio kapitalo verslo bendruomenę į įvairaus formato susitikimus. 2017 metais suburta bendruomenė tuo metu pavadinta „International Business Community of Kaunas“ (IBCK) vardu, o 2022 m. pakeitė savo pavadinimą į „Kaunastic Business“ iniciatyvą. Šis žingsnis žengtas dėl kasmet besiplečiančio renginių tematikos spektro bei didėjančios dalyvių auditorijos.

 

 

Kas keletą mėnesių vykstančių „Kaunastic Business“ renginių metu, atviriems pokalbiams ir diskusijai kaskart suburiami mieste veikiančių tarptautinių ir vietos kapitalo verslų, mokslo, savivaldos įstaigų atstovai bei įvairūs socialiniai partneriai. Čia jie turi galimybę diskutuoti apie priemones, kurios šiandien ir netolimoje ateityje leistų toliau gerinti bendrąją investicinę aplinką Kaune. Taip pat dalintis gerosiomis savo patirtimis bei ieškoti sprendimų įvairiems iššūkiams, su kuriais susiduria verslas mieste. Ir žinoma, renginiuose plėsti turimų kontaktų tinklą.

Naujienos apie Kauno plėtrą,
pokyčius ir čia vykstančius projektus
Įsiliejimas į modernaus Kauno
verslo bendruomenę
Pranešimai aktualiausiomis temomis
Erdvė diskusijoms ir bendroms iniciatyvoms
Dalijimasis patirtimi

Periodiškai vyksiančiuose susitikimuose, bendruomenė ne tik turi progą praplėsti savo turimą kontaktų tinklą, tarpusavyje diskutuoti apie verslui ir miestui aktualias problemas, tačiau ir išgirsti tikslinius pranešimus aktualiomis Kauno plėtros, verslo aplinkos, talentų ir kitomis investicinės aplinkos temomis.

 

 

Keli ankstesni renginiai:

Kauno ekonominis paveikslas: pakeliui į naują realybę

KAUNAS 2020: miesto pokyčiai ir perspektyva

 

 

 

 

„Kaunastic Business“ partneriai ir draugai:

Susisiekite

Jeigu ir Jūs norėtumėte tapti šios bendruomenės nariu, turite klausimų, idėjų, pasiūlymų arba galite pasidalinti verslui Kaune aktualiomis naujienomis, kviečiame Jus susisiekti el. paštu business@kaunasin.lt.

Džaugiamės,
kad užsukote į Kauną!

Pasirinkite Jus dominačią sritį: