Verslas
„Kaunas IN“
2021 07 29
Kauno verslo aplinką pristatanti svetainė: patogiausia kėdė verslui – Kaune

Interaktyvi, kupina svarbiausių aktualijų bei padedanti dalintis verslams savo sėkmės istorijomis – taip galima apibūdinti naująją Kauno verslo aplinką pristatančią svetainę www.kaunasin.lt. VšĮ „Kaunas IN“ sukurtas sprendimas – lyg miesto pulsą atspindintis veidrodis.

Naujosios svetainės struktūrą bei funkcijas nemaža dalimi padiktavo pats miestas: tai ir Kauno verslo aplinką pristatantis statistinių duomenų šaltinis, ir įrankis investuotojams iš užsienio atrasti Kauno privalumus. Sužinoti apie svarbiausias naujienas bei pasisemti įkvėpimo iš sėkmingai Kaune veikiančių verslų nuo šiol gali kiekvienas.

„Norėjome sukurti daugiau nei informacinę svetainę: vienas pagrindinių užmojų buvo pristatyti funkcionalią ir interaktyvią platformą – todėl čia atsidūrė ne tik įvairiais pjūviais pateikti Kauno verslo aplinkos duomenys, bet ir relokacijos gidas, dirbtiniu intelektu paremta pokalbių programėlė „Eddy Travels“, renginių kalendorius ir absoliuti naujiena – galimybė Kauno verslams patiems įkelti ir skelbti savo naujienas bei renginius,“ – pasakoja prie naujosios platformos dirbusi VšĮ „Kaunas IN“ rinkodaros projektų vadovė Sima Mažutavičiūtė.

 

Pasak jos, būtent patirtis organizuojant įvairias verslo augimą, karjerą ir startuolių įsikūrimą skatinančias programas, taip pat nuolatinis bendradarbiavimas su įvairiomis vietinėmis ir nacionalinėmis organizacijomis bei tarptautiniais verslais leido suformuoti svetainės turinį.

Išskirtinį svetainės konceptą ir dizainą kūrė reklamos agentūra „MILK“. Čia dizaino elementai virto metaforinės kėdės detalėmis, apjungtomis pagrindinio šūkio: „Patogiausia kėdė verslui – Kaune“. Išties Kaunas patogus susisiekimo požiūriu, čia gausu talentų, sėkmingai veikia išskirtinės programos ir verslai. Tad kuriant svetainę bei pristatant Kauno verslo aplinką, siekta pabrėžti, jog Kaune kiekvieno laukia būtent jam skirta patogi (karjeros, darbo, investavimo, verslo plėtros ir kt.) kėdė ir naujoji svetainė padės šia vietą atrasti.

 

„Kaune nuolat gausėja verslo projektų, vis labiau esame matomi užsienyje, tad labai svarbu, kad kiekvienas susidomėjęs galėtų pažinti Kauną tokį, koks jis yra: siūlantį itin daug verčių, nuolat augantį ir stebinantį, kupiną talentingų bei veiklių žmonių. Be to, apie verslą ir pasiūlymus verslui rašoma daug kur, bet www.kaunasin.lt yra vienintelė konkrečiai Kauno verslo aplinkai dedikuota svetainė, tad verslui tai – galimybė pasitikrinti, ką jiems siūlo miestas. Galima sakyti, kad čia matomas Kauno ekonominis paveikslas bei galimybės jį papildyti savo įmonės perkėlimu ar prisijungimu prie jau esančių įmonių“ – pastebi „Kaunas IN“ vadovas Tadas Stankevičius, pabrėždamas, kad svetainė suteikia galimybę Kauno verslams bei organizacijoms dalintis žiniomis, veiklomis, pasiekimais – kas yra itin svarbu siekiant gerinti verslo ekosistemą.

Naujojoje www.kaunasin.lt svetainėje galima pasinaudoti:

  • relokacijos gidu – čia persikrautantieji ir įmonės pritraukiančios talentus iš užsienio gide ras svarbiausią informacija apie miestą bei atvykimo dokumentus.
  • galimybė lengvai dalintis savo įmonės ar organizacijos verslo naujienomis bei renginiais su Kauno verslo bendruomene;
  • gausybe skirtingas Kauno verslo puses atskleidžiančių apžvalgų: išsamų vaizdą sukuriančiu startuolių ekosistemos pristatymu, verslo steigimo gidu, naujausias Kauno verslo infrastuktūros ir aplinkos apžvalgas.

 

Sprendimo kūrėjai, palankias sąlygas verslo, turizmo bei tarptautinės rinkodaros plėtrai Kaune kurianti VšĮ „Kaunas IN“ komanda, maloniai kviečia verslo bendruomenę naudotis svetainės suteikiamomis galimybėmis bei atrasti Kauną naujai.

Šaltinis: „Kaunas IN“ nuotrauka.

Džaugiamės,
kad užsukote į Kauną!

Pasirinkite Jus dominačią sritį: