Akceleratorius „Kauno startuoliai“

Valandų koučingo

Mentorių ir ekspertų

Atrinktų startuolių

Savaitės intensyvių veiklų

Intensyvi 8 savaičių akceleravimo programa, padėsianti užaugti nuo produkto iki perspektyvaus startuolio!

Akceleratorius „Kauno Startuoliai“ – tai nemokama akceleravimo programa, leidžianti sparčiai augti tavo startuoliui! Akceleratoriaus metu per 40 ekspertų bei tarptautinio lygio mentorių intensyviai dirbs su startuoliais prie jų verslo vystymo. Programos tikslas – padėti B2B (verslas verslui) techniniams startuoliams su potencialą turinčiomis idėjomis išgryninti produktą, patekti į rinką ir užmegzti naudingus ryšius su investuotojais ir kitais specialistais. Programa padės pradedantiesiems startuoliams pasiruošti varžytis rinkoje dėl investicijų, o jau pažengusiems – užtikrinti efektyvų vystymą.

Kam skirta ši programa? Susipažink ČIA.

Nesi kaunietis? Nesivaržyk, aplikuok ir startuok! Ši programa yra atvira visų miestų ir šalių atstovams.

 

Akceleravimo veiklos

Akceleratoriuje kviečiami dalyvauti technologijų ir IRT srityse produktą sukūrę startuoliai, tokiose kaip: IT, Fintech, Blokų grandinės technologija, Robotika, Biotechnologijos, Virtuali realybė, Dirbtinis intelektas, Aviacija, Medicina, Automobilių industrija.

Akceleratoriaus trukmė – 8 savaitės. Kiekviena savaitė turės savo pagrindinę temą, kuri bus aptariama per užsiėmimus su mentoriais ir ekspertais. Tris savaitės dienas vyks tiesioginis darbas su akceleratoriaus komanda, likusias dvi dienas startuolių įkūrėjai vykdys mentorių pateiktas užduotis ir dirbs savarankiškai. Su išsamia savaitės programa galite susipažinti ČIA.

Baigę programą, startuolių įkūrėjai bus pasiruošę žengti sekantį žingsnį savo sėkmingo startuolio kelionės link bei bus pasiruošę varžytis dėl pradinio finansavimo!

Kaip dalyvauti?

Kviečiame registruotis pateikiant duomenis apie savo startuolį ir mes su jumis susisieksime dėl dalyvavimo antrame atrankos etape!

  • Registracija ir vertinimas – siekdami atrinkti startuolius, kuriems akceleravimo programa sukurs didžiausią naudą ir kurie atitinka programos reikalavimus, vertintojai atidžiai išanalizuos paraišką bei organizuos nuotolinius interviu. Paraiškas galima teikti iki rugsėjo 24 d. 23:59 val.
  • Nuotolinis interviu – antrasis atrankos etapas, kurio metu bus atrinktos  25  perspektyviausios  komandos. Paraiškų vertinimas ir nuotolinis interviu su ekspertais vyks iki spalio 1 d.
  • Atrankos stovykla – stovyklos metu komandos pristatys savo startuolius, susitiks su  ekspertais bei mentoriais. Atrankos stovykla vyks spalio 8-9 d., dalyvaus atrinktos 25 komandos.
  • Akceleratoriaus veiklos – vyks spalio 15 d.-gruodžio 6 d., dalyvauja 11 atrinktų komandų.

Kriterijai, pagal kuriuos visos atrankos metu bus vertinami startuoliai, yra suskirstyti į tris kategorijas: komanda, produktas, rinka.

Ekspertai

Idėja, prezentavimo įgūdžiai, efektyvūs procesai - M. Wallace Green

Nepriklausomas konsultantas, kurio specializacija – kūrybingos augimo strategijos

Daugiau

Rinkodara - Rapolas Ručinskas

Be&Do strategas

Daugiau

Finansų valdymas ir teisė - Justė Pačkauskaitė

Civitta partnerė, konsultacijos sritys: strategija ir inovacijos, pardavimai, finansai, duomenų analitika

Daugiau

Pardavimai - Mario Krivokapic

„Content Insights AD“ pardavimų viceprezidentas, pardavimų mentorius

Daugiau

Finansavimo pritraukimas - Cristobal Alonso

„Startup Wise Guys“ direktorius, startuolių „Mabofree“ ir „mmmCHANNEL“ įkūrėjas

Daugiau

40+ ekspertų bei tarptautinio lygio mentorių

Susipažinkite su aukščiausio lygio ekspertais, kurie dirbs su jūsų idėjomis - jau greitai!

Daugiau

Akceleratorių įgyvendina verslo konsultacijų įmonė Civitta, Startup Division ir Startup Wise Guys – organizacijos pirmaujančios Lietuvos bei Rytų ir Centrinės Europos regiono informacinių ryšių technologijų (IRT), giliųjų technologijų, blokų grandinės (angl. blockchain) ir finansų technologijų (angl. fintech) startuolių ekosistemos vystyme. Kartu, organizacijos įgyvendino paskutiniąsias keturias Startup Wise Guys akceleravimo programas bei sukūrė ne vieną startuolių prieš akceleravimo programą Lietuvoje. Organizacijų ekspertai įgijo ilgametę patirtį vykdydami startuolių akceleravimo programas, komercializuodami inovatyvius produktus ir konsultuodami jaunojo verslo atstovus –  dabar pasiryžę pasidalinti žiniomis su Kauno Startuoliais!

Projektą finansuoja Kauno miesto savivaldybės programa „Iniciatyvos Kaunui“. Už informaciją atsakinga VšĮ „Kaunas IN“. Kauno miesto savivaldybė neatsako už pateiktą informaciją.