Akceleratorius „Kauno startuoliai“

Suteikta koučingo valandų 2018 m. programoje

Mentorių ir ekspertų 2018 m. programoje

2018 m. programoje atrinktų startuolių

Savaitės intensyvių veiklų 2018 m. programoje

Intensyvi  akceleravimo programa, kurios tikslas –  padėti užaugti nuo produkto iki perspektyvaus startuolio!

Akceleratorius „Kauno Startuoliai“ – tai nemokama akceleravimo programa, leidžianti sparčiai augti  startuoliui! 2018 m. akceleratoriaus metu per 40 ekspertų bei tarptautinio lygio mentorių intensyviai dirbo su startuoliais prie jų verslo vystymo. Programa siekiama padėti B2B (verslas verslui) techniniams startuoliams su potencialą turinčiomis idėjomis išgryninti produktą, patekti į rinką ir užmegzti naudingus ryšius su investuotojais ir kitais specialistais. Programa padėjo pradedantiesiems startuoliams pasiruošti varžytis rinkoje dėl investicijų, o jau pažengusiems – užtikrinti efektyvų vystymą. Kodėl „Kauno Startuoliai“?

  • Specialistų pagalba ČIA ir DABAR
  • 100% dėmesys startuoliui
  • Galimybė pradėti derybas su investuotojais
  • Darbas su patyrusiais Lietuvos ir užsienio mentoriais

 

Dalyvių atsiliepimai

Akceleravimo veiklos

2018 m. akceleratoriuje dalyvavo technologijų ir IRT srityse produktą sukūrę startuoliai, tokiose kaip: IT, Fintech, Blokų grandinės technologija, Robotika, Biotechnologijos, Virtuali realybė, Dirbtinis intelektas, Aviacija, Medicina, Automobilių industrija.

Baigę programą, startuolių įkūrėjai yra pasiruošę žengti sekantį žingsnį savo sėkmingo startuolio kelionės link bei varžytis dėl pradinio finansavimo!

2018m. ekspertai

2018 m. kiekvieną programos savaitę akceleruojami startuoliai dalyvavo nemokamuose mokymuose, jiems buvo teikiamos asmeninės konsultacijos ir organizuojami greitieji susitikimai su daugiau nei 40 savo srityje lyderiaujančių vietos ir tarptautinių mentorių bei ekspertų.

Rinkodara - Rapolas Ručinskas

Be&Do strategas

Daugiau

Idėja, prezentavimo įgūdžiai, efektyvūs procesai - M. Wallace Green

Nepriklausomas konsultantas, kurio specializacija – kūrybingos augimo strategijos

Daugiau

Finansų valdymas ir teisė - Justė Pačkauskaitė

Civitta partnerė, konsultacijos sritys: strategija ir inovacijos, pardavimai, finansai, duomenų analitika

Daugiau

Pardavimai - Mario Krivokapic

„Content Insights AD“ pardavimų viceprezidentas, pardavimų mentorius

Daugiau

Finansavimo pritraukimas - Cristobal Alonso

„Startup Wise Guys“ direktorius, startuolių „Mabofree“ ir „mmmCHANNEL“ įkūrėjas

Daugiau

40+ ekspertų bei tarptautinio lygio mentorių

Susipažinkite su įmonėmis, kurių atstovai dirba su startuolių idėjomis

Daugiau

2018 m. akceleratorių įgyvendino verslo konsultacijų įmonė Civitta, Startup Division ir Startup Wise Guys – organizacijos pirmaujančios Lietuvos bei Rytų ir Centrinės Europos regiono informacinių ryšių technologijų (IRT), giliųjų technologijų, blokų grandinės (angl. blockchain) ir finansų technologijų (angl. fintech) startuolių ekosistemos vystyme. Kartu, organizacijos įgyvendino paskutiniąsias keturias Startup Wise Guys akceleravimo programas bei sukūrė ne vieną startuolių prieš akceleravimo programą Lietuvoje. Organizacijų ekspertai įgijo ilgametę patirtį vykdydami startuolių akceleravimo programas, komercializuodami inovatyvius produktus ir konsultuodami jaunojo verslo atstovus –  šiomis žiniomis jie dalinosi su Kauno Startuoliais!

Projektą finansuoja Kauno miesto savivaldybės programa „Iniciatyvos Kaunui“. Už informaciją atsakinga VšĮ „Kaunas IN“. Kauno miesto savivaldybė neatsako už pateiktą informaciją.