Kompiuteriniai žaidimai

Kauno kėdė – ir „geimeriams“. Dėka stipraus IT sektoriaus ir populiarėjančios „geimeriškosios“ kultūros, čia po truputį įsipatogina žaidimų kūrėjai. O visoje Lietuvoje jau daugiau nei 500 žmonių tiesiogiai įsitraukė į industrijos plėtrą!

 

Kaune užgimusio konvento „GameOn“ ir kitų vaizdo žaidimų entuziastams skirtų renginių populiarumas atskleidžia augantį kauniečių susidomėjimą vaizdo žaidimais ir ateities perspektyvas. Bet apie juos kiek žemiau…

3 300
Kaune IT studijuoja ~3 300 studentų
4
Juos ruošia 4 aukštosios mokyklos
1 540
Vidutinis atlyginimas žaidimų
sektoriuje - 1 540€
Auganti žaidimų kultūra Kaune
  • Kauniečiai „Sneakybox” kuria žaidimus, antrandančius sau vietą net ir medicinoje.
  • „GameOn“ renginiuose „geimeriams“ pristatomi naujausi žaidimai ir technologijos. Kasmet šis konventas pritraukia žaidimų entuziastus iš visų Baltijos šalių.
  • Kaune jau daugiau nei 18 metų „InfoShow Lan Party“ festivalis-maratonas suvienija IT, žaidimų ir japoniškos kultūros entuziastus.
„Kaune iš tiesų yra puikiai išsivysčiusi žaidimų kultūros ekosistema: turime nemažai žaidėjų, Kauno technologijos universitetą, skiriantį daug dėmesio IT specialistų ruošimui, tai yra paranku žaidimus kuriančioms kompanijoms, nuolat besidairančioms naujų darbuotojų. Nenuostabu, kad įmonės, dirbančios šioje srityje, dažniau priima sprendimus kurtis ne kur kitur, o būtent Kaune“
Šarūnas Kubilius
„GameOn“ organizatorius

Džaugiamės,
kad užsukote į Kauną!

Pasirinkite Jus dominačią sritį: