Naujų idėjų skatinimas ir dėmesys pradedančiųjų verslų bendruomenei yra vienas iš Kauno miesto prioritetų. Todėl kasmet Kauno miesto savivaldybė startuolių idėjų vystymui skiria po 100 tūkst. eurų.

2015-2018 m. programai skirta > 343 tūkst. eurų.

2015-2018 m. prisidėta prie 31 startuolio idėjų vystymo.

Daugiausiai finansuota sveikatos, švietimo ir verslo sprendimų verslo idėjų.

Unikali „Kauno startuoliai“ programa

„Kauno startuoliai“ programa siekia skatinti Kauno miesto gyventojų verslumą, suteikti galimybę perspektyviausioms įmonėms gauti profesionalias rekomendacijas, aktyvinti startuolių ekosistemą, didinti Kauno startuolių patrauklumą privataus kapitalo investicijoms, didinti Kauno miesto patrauklumą pritraukiant startuolius iš kitų Lietuvos ir užsienio regionų.

Programą sudaro dvi dalys: pre-akceleravimas ir tinklinimas.

Startuolių pre-akceleravimas

Savo srities profesionalai, sukaupę didžiulį idėjų vystymo bei realizavimo žinių bagažą konsultuoja 15 atrinktų startuolių komandų 8-ias savaites. Intensyvus pre-akceleravimo kursas leidžia startuoliams sustyguoti vidinius procesus, išanalizuoti rinką, atrasti tikslinį vartotoją, išbandyti savo kuriamą produktą ar paslaugą rinkoje bei pilnai pasiruošti kitam startuolio etapui – investicijos pritraukimui.

Šiemet komandos turės galimybę dalyvauti ir virtualiame pre-akceleratoriuje, klausytis ekspertų paskaitų bei atlikti kryptingas užduotis nuotoliniu būdu. Daugiau informacijos apie pre-akceleratorių čia.

Tinklinimo renginiai

Visa naudinga informacija, aktuali kuriant bei vystant savo verslą – įvairūs mokymai, idėjų pristatymo bei patirties dalinimosi renginiai, hakatonas, mentoriai ir galybė kitų veiklų jau netrukus. Būk pirmas ir gauk visas naujienas apie būsimus renginius į savo pašto dėžutę!

Daugiau informacijos apie tinklinimos renginius čia.

 

 

2015 – 2018 m. laikotarpiu „Kauno startuolių“ programoje buvo viso pateiktos 198 startuolių idėjos.

Laimėjusios idėjos buvo sveikatos, švietimo, sprendimų verslui, technologijų, pramogų ir turizmo, juvelyrikos ir maisto gamybos srityse. Su nugalėtojais ir jų idėjomis galite susipažinti čia:

Naujienos

Fidens – nuo startuolio iki medicinos inovacijų lyderio Kaune

Jų sukurti prietaisai vos kelias minutes palaikyti rankose akivaizdžiai sumažina rankų drebėjimą ir artrito sukeltus skausmus. Jų idėjos gimė ir virto realiais produktais čia, Kaune. Susipažinkite su MB „Fidens“, kurios vadovas ir įkūrėjas dr. Mantas Venslauskas, atsispyręs nuo savo doktorantūros studijų, šiandien jau turi subūręs patikimą komandą ir parduodamus ar klinikiniams testavimams jau paruoštus medicininės paskirties produktus, už kuriuos skina pergales inovatyviausiųjų verslų apdovanojimuose ir jau dukart gavo paramą „Kauno startuolių“ programoje.

Daugiau

Programą rengia

Projektą finansuoja Kauno miesto savivaldybės programa „Iniciatyvos Kaunui“. Už informaciją atsakinga VšĮ „Kaunas IN“. Kauno miesto savivaldybė neatsako už pateiktą informaciją.