Naujų idėjų skatinimas ir dėmesys pradedančiųjų verslų bendruomenei yra vienas iš Kauno miesto prioritetų. Todėl kasmet Kauno miesto savivaldybė startuolių idėjų vystymui skiria po 100 tūkst. eurų.

2015-2018 m. programai skirta >343 tūkst. eurų

2015-2018 m. prisidėta prie 20 startuolio idėjų vystymo

Daugiausiai finansuota sveikatos, švietimo ir verslo sprendimų verslo idėjų.

Naujas programos „Kauno startuoliai“ veidas

Naująja „Kauno startuoliai“ programa siekiama skatinti Kauno miesto gyventojų verslumą, suteikti galimybę perspektyviausioms įmonėms gauti profesionalias rekomendacijas, aktyvinti startuolių ekosistemą, didinti Kauno startuolių patrauklumą privataus kapitalo investicijoms, didinti Kauno miesto patrauklumą pritraukiant startuolius iš kitų Lietuvos ir užsienio regionų.

Programą sudaro dvi dalys: akceleravimas ir tinklinimas.

Startuolių akceleravimas

Startuolių akceleravimo veiklų metu atrinkti startuoliai intensyviai akceleruojami savo srities profesionalų, kurie turi sukaupę didelę patirtį idėjų vystyme bei realizavime. Intensyvus akceleravimo kursas leidžia įmonėms sustyguoti vidinius procesus, išbandyti savo kuriamą produktą ar paslaugą rinkoje bei pilnai pasiruošti kitam startuolio etapui – investicijos pritraukimui.

 

Renginiai

Visa naudinga informacija, aktuali kuriant bei vystant savo verslą – įvairūs mokymai, idėjų pristatymo bei patirties dalinimosi renginiai, atvirų duomenų panaudojimo konkursai, mentoriai ir galybė kitų veiklų jau netrukus. Būk pirmas ir gauk visas naujienas apie būsimus renginius į savo pašto dėžutę!


 

 

 

2015 – 2017 m. laikotarpiu „Kauno startuolių“ programoje buvo pateiktos 198 startuolių idėjos. Laimėjusios idėjos buvo sveikatos, švietimo, sprendimų verslui, technologijų, pramogų ir turizmo, juvelyrikos ir maisto gamybos srityse.

Su nugalėtojais ir jų idėjomis galite susipažinti čia:

Naujienos

Fidens – nuo stratuolio iki medicinos inovacijų lyderio Kaune

Jų sukurti prietaisai vos kelias minutes palaikyti rankose akivaizdžiai sumažina rankų drebėjimą ir artrito sukeltus skausmus. Jų idėjos gimė ir virto realiais produktais čia, Kaune. Susipažinkite su MB „Fidens“, kurios vadovas ir įkūrėjas dr. Mantas Venslauskas, atsispyręs nuo savo doktorantūros studijų, šiandien jau turi subūręs patikimą komandą ir parduodamus ar klinikiniams testavimams jau paruoštus medicininės paskirties produktus, už kuriuos skina pergales inovatyviausiųjų verslų apdovanojimuose ir jau dukart gavo paramą „Kauno startuolių“ programoje.

Daugiau

Projektą finansuoja Kauno miesto savivaldybės programa „Iniciatyvos Kaunui“. Už informaciją atsakinga VšĮ „Kaunas IN“. Kauno miesto savivaldybė neatsako už pateiktą informaciją.